Września – Nietrzeźwy kierowca zatrzymany z marihuaną!

Policjanci wrzesińskiej drogówki zatrzymali mieszkańca Poznania, który kierował samochodem w stanie nietrzeźwości. W trakcie przeszukania przy mężczyźnie został znaleziony woreczek strunowy z marihuaną. 29-latkowi postawione zostały zarzuty teraz odpowie przed sądem.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji we Wrześni 21 sierpnia o godzinie 3:10 zostali skierowani na rondo przy wjeździe na autostradę A2 w miejscowości Obłaczkowo, gdzie według otrzymanego zgłoszenia Ford Mondeo zawisł na skarpie ronda. Wrzesińska drogówka po przybyciu na miejsce potwierdziła wiszący pojazd.

Przy samochodzie osobowym znajdował się mężczyzna, którym po wylegitymowaniu okazał się 29-letni mieszkaniec Poznania. Funkcjonariusze od poznaniaka wyczuli silną woń alkoholu. Po przeprowadzonym badania na stan trzeźwości okazało się, że kierowca miał ponad dwa promile alkoholu we krwi.

W związku z podejrzeniem kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości mężczyzna został doprowadzony do wrzesińskiej komendy celem wykonania czynności. W trakcie dokonanego przeszukania policjanci w skarpetce poznaniaka znaleźli woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego. Przeprowadzone badania testerem narkotykowym, potwierdziło się że jest to marihuana o wadze około jednego grama. Poznaniak został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Źródło: KPP Września

Września – Zlikwidowana plantacja marihuany