Rutkowski i Policja odzyskują super luksusowego Forda Mustanga

W kilka godzin ludzie Krzysztofa Rutkowskiego i Policjanci KPP Żary ustalili miejsce ukrycia wartego przeszło 200 tysięcy zlotych Forda Mustanga. Złodziej skuty w kajdany jest już za kratami!

Mężczyzna wypożyczył auto we wtorek i miał zwrócić wczoraj. Ale zniknął. Właściciel firmy „Bodzio” zwrócił się więc do Krzysztora Rutkowskiego po pomoc.

Dziś o godz. 15 Krzysztof Rutkowski poinformował o pozytywnym zakończeniu akcji.

– Ford Mustang został namierzony i odnaleziony w miejscowości Świbniki k. Tuplic, w Powiecie Żarskim w Województwie Lubuskim – przekazał Krzysztof Rutkowski.

– W aucie nie było paliwa. A sprawca kradzieży 38-letni Tomasz T. ukrył się na strychu. Bo z mediów dowiedział się, że jest poszukiwany przez moich agentów oraz przez Policję – dodaje Krzysztof Rutkowski.

 

Super luksusowy Ford Mustang należy do właściciele firmy Bodzio czyli szefa jednej z największych w Polsce sieci sklepów meblowych. Auto tuningowane było przez legendarnych Braci Collins specjalizujących sie w Londynie w tego typu usługach.

 

Dziś po poduni Krzysztof Rutkowski osobiście poinformował właściciela firmy „Bodzo” o zakończeniu sukcesem tej błyskawicznie akcji.

 

– Chciałbym podziękować oficerom dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Żarach Asp. Sztab. Robertowi Gańczarczykowi oraz Sierż. Sztab. Damianowi Musiałowi za sprawne i skuteczne działanie. To kolejny nasz wspólny sukces jeśli chodzi o sprawy odzyskiwania skradzionych pojazdów w tym rejonie – przekazuje Krzysztof Rutkowski.