Kolejna piramida finansowa oparta o fotowoltaice

Dnia 24 czerwca 2020 roku, w Hotelu Badura w Wadowicach po raz kolejny odbyła się konferencja prasowa Krzysztofa Rutkowskiego. Podczas spotkania z dziennikarzami właściciel najsłynniejszego biura detektywistycznego poruszył między innymi temat kolejnej piramidy finansowej, związanej z energią odnawialną.

Przemysław P. oraz jego partnerka, Barbara K. wykorzystali pandemię koronawirusa, by wyłudzać miliony nie tylko od mieszkańców Małopolski, lecz całej Polski. Obiecywali dostawy instalacji fotowoltaicznych w bardzo atrakcyjnych cenach.

Jak relacjonował oszukany przedsiębiorca, Marcin Kaczmarek, pochodzący z Dolnego Śląska,  który złożył duże zamówienie na dostawę instalacji fotowoltaicznej, sprzęt, który otrzymał jako „próbkę” został zakupiony w polskiej hurtowni, choć powoływano się na szerokie kontakty z Chinami. Jednak właściwe zamówienie za kwotę ponad 250 tysięcy złotych do niego już nie dotarło.

Podczas konferencji Krzysztof Rutkowski wrócił także do poprzednich piramid finansowych z terenu Małopolski o charakterze ogólnopolskim, przestrzegając przed ich organizatorami.

Krzysztof Rutkowski apeluje do innych ofiar Przemysława P., Barbary K., Ewy  G., o kontakt pod numer alarmowy 600 007007.

Zapraszamy do oglądania konferencji.