Ach ta miłość… Uszkodził auto nowego chłopaka swojej byłej dziewczyny!

308-157553_mDzielnicowi z Zespołu Dzielnicowych w Święciechowie ustalili i zatrzymali sprawcę uszkodzenia samochodu. To 25-letni mieszkaniec gminy Święciechowa. Uszkodził auto nowego chłopaka swojej byłej partnerki. Jak wyjaśnił policjantom „zrobił to z miłości do niej”. Za ten wyraz miłości grozi mu do 5 lat więzienia.

Dzielnicowi z Święciechowy ustalili, że na terenie jednej z wsi, podległego im rejonu, ktoś dokonał uszkodzenia zaparkowanego w pobliżu szkoły samochodu. Uszkodzenia polegały na przerysowaniu powłoki lakierniczej po jednej stronie pojazdu. Właściciel auta, wartość uszkodzonego mienia wyceniła na kwotę blisko 1500 złotych. Dodatkowo złożył wniosek o ściganie i ukaranie sprawcy przestępstwa.

308-157552_mW zaledwie trzy dni od daty zdarzenia policjanci ustalili tożsamość sprawcy i zatrzymali go. To 25-letni mieszkaniec gminy Święciechowa. Śledczy ogłosili mu zarzut uszkodzenia mienia. Jak się okazało sprawca uszkodził auto nowego chłopaka swojej byłej partnerki, przerysowując cały bok pojazdu kamieniem. Podejrzany tłumaczył policjantom, że czynu tego z miłości do swojej byłej kobiety.

Za ten niecodzienny wyraz miłości 25-latkowi grozi do 5 lat więzienia. Źródło: KPP Leszno Monika Żymełka/MŚ