BIURO RUTKOWSKI poszukuje skradzionych 1000 sztuk srebrnych 5-cio dolarowych kanadyjskich monet o wartości 130 tys. złotych

Pani Angelika Ratajczyk, poszkodowana przedmiotową kradzieżą, oraz BIURO RUTKOWSKI zwracają się do mieszkańców, właścicieli lombardów oraz kolekcjonerów numizmatyki z pilnym apelem o pomoc w odnalezieniu skradzionych 1000 sztuk srebrnych monet o nominale 5 dolarów kanadyjskich wraz z charakterystycznym opakowaniem (opakowanie na zdjęciu).

Sprawcy dokonali również zaboru kolekcji drogich alkoholi. Wszystkie te rzeczy zostały skradzione z prywatnej piwnicy w Jarocinie, województwo wielkopolskie. Te cenne przedmioty (wartość rynkowa 130 tys. zł) mają nie tylko ogromną wartość materialną, ale także historyczną i emocjonalną dla ich właścicieli.

Historia Skradzionych Monet i Kolekcji Alkoholi.

Historia tych przedmiotów jest niezwykle ważna. Skradzione monety i alkohole były ostatni raz widziane w marcu ubiegłego roku i należały do mężczyzny o imieniu Eryk, który niestety zmarł w Wielkiej Brytanii. Monety zostały natomiast w Polsce. Dla rodziny Eryka te przedmioty są nie tylko dziedzictwem, ale także pamiątką po ukochanym bliskim.

Apel do Lombardów i Kolekcjonerów Numizmatyki.

Chcemy serdecznie zaapelować do wszystkich lombardów i kolekcjonerów numizmatyki o współpracę w tej sprawie. Jeśli zostaną Wam zaoferowane te srebrne monety o wyjątkowych nominałach lub inne numizmatyczne przedmioty, prosimy o dokładne sprawdzenie ich pochodzenia i zgłoszenie ewentualnych podejrzeń odpowiednim służbom ścigania lub rodzinie Eryka.

Apel do Społeczności Lokalnej.

Jesteśmy przekonani, że nasza lokalna społeczność może odegrać kluczową rolę w odnalezieniu tych skradzionych przedmiotów. Prosimy Was o czujność i wsparcie. Jeśli macie jakiekolwiek informacje na ten temat, nawet te najmniejsze, które mogą pomóc w odzyskaniu skradzionych monet i kolekcji, prosimy o ich udostępnienie do BIURO RUTKOWSKI pod numer alarmowy 600 007 007. Krzysztof Rutkowski osobiście gwarantuje pełną anonimowość zgłaszającej osobie.