Chodzież – Narkotykowy diler był poszukiwany i ukrywał się przed policją! Dziś został zatrzymany!

W czwartek 16 marca br chodziescy kryminalni zatrzymali poszukiwanego mężczyznę, który miał odbyć karę więzienia za przestępstwa narkotykowe. Jak się okazało pomimo tego, że 33-latek miał na swoim koncie wyrok za posiadanie narkotyków nie zerwał z przestępczym procederem.

309-159092

Kiedy chodziescy kryminalni otrzymali informację o mieszkańcu Chodzieży, który nie stawił się do więzienia w wyznaczonym terminie od razu rozpoczęli intensywne poszukiwania. Zajmując się tą sprawą dowiedzieli się także, że najprawdopodobniej ukrywający się mężczyzna nie zerwał z przestępczym procederem. Policjanci sprawdzali wszystkie posiadane informacje. Według jednej z nich, poszukiwany miał dzisiaj przebywać w rejonie centrum Chodzieży. Kiedy kryminalni pojechali we wskazane miejsce, zauważyli idącego chodnikiem 33-latka, a następnie go zatrzymali.
309-159093

To jednak nie wszystko. Policjanci postanowili sprawdzić informacje dotyczące faktu, że zatrzymany mężczyzna nadal zajmuje się przestępczym procederem. W związku z tym pojechali do jego mieszkania, gdzie bardzo szybko odnaleźli substancje zabronione. Łącznie zabezpieczono ponad 100 gram narkotyków – amfetaminy. Teraz sprawą zajmie się sąd. Źródło: KPP Chodzież