Chodzież – PILNE: Wczoraj wieczorem zaginęła 16-letnia Ewelina Kardacz! Policja prosi o pomoc! – UDOSTĘPNIJ

Komenda Powiatowa Policji w Chodzieży poszukuje zaginionej 16 – letniej Eweliny Kardacz. Małoletnia 9 stycznia 2017 roku około godziny 16.30 wyszła z Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Próchnowie i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej małoletniej prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Chodzieży pod numerem telefonu (0-67) 28-11-211 lub 997. 
 
Zaginiona małoletnia w wieku 16 lat, wzrost 170cm, waga ok 55kg, szczupłej budowy ciała, włosy długie do ramion, farbowane na kolor czarny, oczy niebieskie (okulary w szerokiej oprawce, prawdopodobnie koloru fioletowego)

W dniu zaginięcia ubrana w czarną kurtkę z kapturem, wykończonym sztucznym futrem, szal tzw. komin, czarne spodnie legginsy, czarne kozaki z napisem „sport” oraz plecak koloru granatowego z napisem „Puma”.

Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej małoletniej prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Chodzieży przy ul. Wiosny Ludów 14, pod numerem telefonu (0-67) 28-11-211 lub 997.

Na prośbę rodziny dodajemy informację o ostatnim miejscu gdzie Karolina była widziana , informacji tej nie uwzględniła Policja we wcześniejszym komunikacie. 
Uczęszczała ona do OHP w Szamocinie, i tutaj też ostatni raz była widziana. 

One thought on “Chodzież – PILNE: Wczoraj wieczorem zaginęła 16-letnia Ewelina Kardacz! Policja prosi o pomoc! – UDOSTĘPNIJ

Możliwość komentowania została wyłączona.