SPROSTOWANIE. Czy lekarz-narkoman z Białegostoku żyje i pracuje ponad prawem? – konferencja Biura Rutkowski 18 czerwca 2020 r.

„Ponad rok temu policja zatrzymała białostockiego lekarza, Dawida S., z Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białymstoku, rekwirując narkotyki, które zażywał. Białostocka prokuratura zignorowała fakt, że może on stanowić zagrożenie względem pacjentów i sprawę umorzyła.

Psychologowie ustalili, że lekarz ma zaburzenia pamięci, ale Sąd Okręgowy przez ostatnie cztery miesiące nie podjął decyzji o poddaniu go badaniu psychiatrycznemu.

Skutki uzależnienia Dawida S. odczuwa najdotkliwiej jego żona – również lekarz, walcząca na pierwszej linii frontu z pandemią – która podczas spotkania z Państwem przedstawi swoją dramatyczną sytuację rodzinną.” – podaje Biuro Rutkowski zapraszając na konferencję prasową Krzysztofa Rutkowskiego.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 18 czerwca 2020 r., o godzinie 14:30 w hotelu GOŁĘBIEWSKI w Białymstoku, ul. Pałacowa 7.

AKTUALIZACJA: W związku z pojawieniem się na łamach naszego portalu informacji o w/w konferencji prasowej Krzysztofa Rutkowskiego, zgłosił się do nas lekarz, którego miała dotyczyć konferencja z prośbą o umieszczenie sprostowania na ten temat.

Screenshot_20200820_104520