Czy polskie dziecko to plecak? Tak sugeruje niemiecki niemiecki sędzia! Czy chce pozostawić polskiego chłopca w Niemczech u prostytutki, której polski Sąd odebrał prawa?

Redaktor Naczelny portalu patriot24.net został przymusowo usunięty dziś z sądu w niemieckim Celle, bo przyglądał się respektowaniu przez ten sąd międzynarodowej Konwencji Haskiej! Po jego wyprowadzeniu z sądu przez policję, sędzia Thomas Liekefett zarzucał polskiemu ojcu 6-latka, że „niepotrzebnie przywiązuje się do dziecka”. I powinien „traktować je jak plecak, który można zdjąć z pleców i odłożyć na bok”!

– Gdyby nie dzisiejszy udział Telewizji Patriot24.net to mielibyśmy tu dziś niemiecki sąd kapturowy. Ten niemiecki sąd panicznie boi się mediów, bo zamiast przestrzegać ratyfikowanej przez Niemcy Konwencji Haskiej, chce po cichu zabierać polskie dzieci do Niemiec – alarmował dziś mecenas Markus Matuschczyk,reprezentujący ojca dzicka Bartosza Klim.

– Wyrok dotyczący miejsca pobytu polskiego chłopca sędzia Thomas Liekefett ma wydać dopiero za 2 tygodnie. I na ten okres czasu sędzia nie raczył nawet ustalić kontaktu polskiemu ojcu z jego polskim dzieckiem – tłumaczył po wyjściu z sali rozpraw mecenas Markus Matuschczyk.

– Sędzia Thomas Liekefett oświadczył, że skoro dziś rodzice się nie dogadali ze sobą, to widzeń ojca z dzieckiem nie będzie. Uważam, że sędzia jest od podejmowania decyzji a nie od obrażania się na rodziców.

Więcej o tej bulwersującej sprawie przeczytasz na portalu patriot24.net:
http://www.patriot24.net/video-czy-polskie-dziecko-to-plecak-tak-sugeruje-niemiecki-sedzia-ktory-wyrzucil-dzis-z-uzyciem-policji-redaktora-patriot24net-z-niemieckiego-sadu-czy-chce-pozostawic-polskiego-chlopca-w-niemczech-u-prostytutki-ktorej-polski-sad-odebral-prawa,19167