Czy zaginiony w Holandii Dawid Szustak tracił pamięć? RUTKOWSKI apeluje do Polaków o uwagę w kontakcie z bezdomnymi!

Ekipa Krzysztofa Rutkowskiego apeluje do Polaków mieszkających na terenie Niderlandów, by zwrócili baczną uwagę na osoby bezdomne lub dziwnie zachowujące się w Utrecht, Amsterdamie i innych miastach. Bo Dawid Szustak w 2012 roku miał wypadek i na kilka dni stracił pamięć!

Ekipa Krzysztofa Rutkowskiego rozpoczęła działania na terenie Niderlandów.ężczyzna do tej pory się nie odnalazł. A na jaw wyszła informacja, która może być istotnym elementem w akcji poszukiwawczej.

Ekipa Krzysztofa Rutkowskiego ujawnia na dołączonym do niniejszego artykułu filmie, że Dawid Szustak mógł ponowni stracić pamięć.

– W 2012 r. Dawid miał wypadek samochodowy w Polsce, niedaleko Częstochowy. Jechał jako pasażer a kierowca  uderzył właśnie od jego strony – przekazuje Agentka Krzysztofa Rutkowskiego, która jest w tej chwili na terenie Niderlandów.

– Dawid trafił wówczas do szpitala i na blisko tydzień stracił pamięć. Nie jest więc wykluczone że teraz również uderzył się i nie wie kim jest – przekazuje Agentka.

Dlatego Ekipa Krzysztofa Rutkowskiego apeluje do wszystkich Polaków na terenie Niderlandów, z Utrechtu, Amsterdamu i innych miast, o baczne zwrócenie uwagi na wszystkie osoby bezdomne, które mogą być podobne do Dawida Szustaka.

– Zwróćcie uwagę na mężczyzn pod sklepami, na dworcach kolejowych i przy schroniskach dla bezdomnych, które dziwnie się zachowują i mogą nie wiedzieć kim są – apeluje Krzysztof Rutkowski.

– A na wszelkie informacje czekamy pod naszym numerem alarmowym +48 600 007007 – dodaje Rutkowski.