Czy Zbigniew Z. z kwotą 2,4 mln zł ukrywa się na Śląsku? Zawiadomienie w jego sprawie dotarło do śląskiej Policji!

Jak podaje portal Patriot24.net: „O jego zdrowie i życie martwi się jego kolega spod Kołobrzegu Krzysztof Kowalczyk. Teraz policja weryfikuje, gdzie jest Zbigniew Zarawski?

Zbigniew Zarawski po raz ostatni łączył się ze swoim kolegą Krzysztofem Kowalczykiem z numeru zarejestrowanego w Republice Południowej Afryki.

Pisaliśmy o tym w artykule pod linkiem:

http://rpa.patriot24.net/sprawa-znikniecia-zbigniewa-zarawskiego

Jednak Zbigniew Zarawski po raz ostatni odbierał telefon należący do działającej na terenie Katowic  firmy POL RENTIER –  Biuro Powiernictwa Finansowego i Inwestycyjnego. Idę właśnie na konto tej firmy Krzysztof Kowalczyk dokonywał wpłat pieniędzy.

  • To jest wysoki, otyły mężczyzna, około 65 lat. Ma problem z nogą, więc porusza się w taki bardzo charakterystyczny sposób drobnymi kroczkami – opisuje kolegę Krzysztof Kowalczyk.
  • Mówi też w sposób bardzo charakterystyczny. wyjątkowo przekonujący. I w ten sposób zyskuje sobie zaufanie ludzi – dodaje.

W związku z przygotowywanym kolejnym reportażem na ten temat, prosimy wszystkie osoby mogące udzielić nam informacji na temat tego, co stało się z panem Zbigniewem na adres mailowy redakcja@patriot24.net

Źródło – tekst : patriot24.net