FILMKolejny sukces Rutkowskiego i jego ekipy uderzeniowej! Koszmar gnębienia kolejnego polskiego przedsiębiorcy błyskawicznie zakończony!

Natychmiastowe i skuteczne uderzenie ekipy Rutkowskiego w grupę, która zamieniła życie 28-letniego producenta i eksportera z Gubina w koszmar! Mężczyzna, drżący o życie swoje i najbliższych, po tygodniu wyszedł z ukrycia i powrócił do normalnej działalności biznesowej! – podaje portal Patriot24.net.

Screenshot_20210427_230559

Z kryjówki na Dolnym Śląsku, po tygodniu ukrywania się w strachu przed atakiem bandytów, przedostał się w piątek do Łodzi 28-letni pan Rafał z Gubina (woj. lubuskie). Z wcześniejszej rozmowy telefonicznej mogło wynikać, że ten koszmarnie zastraszony człowiek popadł w paranoję i manię prześladowczą. Ale rozmowa z ukrywającą się wraz z nim jego partnerką utwierdziła Krzysztofa Rutkowskiego, że sprawa jest bardzo poważna!

– Jestem producentem kutych ogrodzeń. Eksportuję je do Niemiec, produkcja się rozwija i mimo młodego wieku osiągnąłem sukces finansowy. Widać to zarówno w firmie, jak i w moim życiu prywatnym – opowiadał już w łódzkim biurze Krzysztofa Rutkowskiego zdruzgotany pan Rafał.

– Koszmar zaczął się, odkąd dowiedziałem się, że zaczęła jeździć za mną mafia. Jak mi przekazywano, z Poznania – mówił przedsiębiorca.

Cały artykuł przeczytasz na: http://www.patriot24.net/video-kolejny-sukces-rutkowskiego-i-jego-ekipy-uderzeniowej-koszmar-gnebienia-kolejnego-polskiego-przedsiebiorcy-blyskawicznie-zakonczony-,27207