„Gimbaza” na chacie… Sobotnia noc, tata śpi więc 15-latkowie ukradli kluczyki i urządzili sobie rajd „tatowym” autem po ulicach miasta!

15-latek wspólnie z kolegami urządził sobie nocną przejażdżkę po Rawiczu. Kluczyki od opla corsy wcześniej wykradł tacie i kiedy ten zasnął wyruszył na podbój. Zabawa była przednia aż do momentu kiedy natknęli się na patrol Policji.

W sobotę przed godzina 3.00 na ul. Dworcowej w Rawiczu, policjanci zauważyli opla corsę a w nim grupkę osób. Młody wygląd kierowcy wzbudził podejrzenie funkcjonariuszy. Nie zawiodła intuicja, szybko okazało się, że kierowca ma zaledwie 15 lat.

Gimnazjalista wspólnie ze znajomymi postanowił pojeździć sobie po okolicy. Wykorzystał moment, kiedy tata poszedł spać zabrał kluczyki od jego auta i wybrał się w „podróż”.

Nastolatek z gminy Jutrosin wspólnie z kolegami zabawę zakończył na ul. Dworcowej w Rawiczu. To tam na parkingu policjanci zaparkowali auto, a nieletniego zabrano do jednostki Policji, z której musieli  odebrać go rodzice. 15-latek za swój wybryk odpowie przed sadem dla nieletnich. Źródło: KPP Rawicz