Gniezno – Dziś rano doszło do wypadku na „krajowej piątce”! Kierowca Audi w stanie ciężkim w szpitalu!

W piątek, 10 marca 2017 roku około godziny 05:20 na drodze krajowej nr 5 w miejscowości Modliszewko w gminie Gniezno doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego 33-letni mieszkaniec powiatu żnińskiego odniósł ciężkie obrażenia ciała. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

311-157969

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji kierujący nieznanym pojazdem ciężarowym jadąc od strony Gniezna w kierunku kierunku Bydgoszczy na prostym odcinku drogi podczas wyprzedzania na podwójnych liniach ciągłych samochód marki Iveco Daily oraz inny pojazd nie upewnił się, że z przeciwnego kierunku jedzie samochód osobowy marki Audi A4 kierowany przez 33-letniego mieszkańca powiatu żnińskiego w wyniku czego kierowca audi zjechał na prawe pobocze drogi, gdzie doszło do zarzucenia pojazdu, który następnie przejechał na lewą stronę drogi, gdzie bokiem uderzył Iveco Daily.
311-157970

Kierowca audi z ciężkimi obrażeniami ciała został przez pogotowie ratunkowe przewieziony do szpitala w Gnieźnie.

Jak ustalili funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego kierowca iveco był trzeźwy, kierującemu audi z uwagi na odniesione obrażenia pobrano krew do badań. Postępowanie w sprawie wypadku prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie. Źródło: KPP Gniezno