Gniezno – Poszukiwany 4 listami gończymi ukrywał się… Za tapczanem!!!

Policjanci z Zespołu Poszukiwań zatrzymali 30-latka poszukiwanego 4 listami gończymi. Mężczyzna od 2013 roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Stróże prawa znaleźli go w skrytce za tapczanem. Najbliższe kilka lat spędzi w zakładzie karnym.

Gnieźnieńscy funkcjonariusze z Zespołu Poszukiwań ustalili, że poszukiwany od 3 lat, 30-letni mieszkaniec pierwszej stolicy najprawdopodobniej wrócił do swojego miejsca zamieszkania. Od razu podjęli czynności, gdyż mogło się okazać, że będzie on tu przebywać przez bardzo krótki okres. Stróże prawa nie dali się zwieść i weszli do mieszkania członka bliskiej rodziny poszukiwanego. Tam znaleźli 30-latka, który ukrył się w skrytce za tapczanem.

Zatrzymany mieszkaniec Gniezna był poszukiwany na podstawie czterech listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie do zakończonych, jak również przez Prokuraturę Rejonową do toczącego się postępowania. Za popełnione wcześniej przestępstwa dotyczące rozbojów i przestępstw narkotykowych zatrzymany spędzi najbliższe kilka lat w więzieniu.

Źródło: KPP Gniezno