Gniezno – W czwartek prezydent Andrzej Duda odwiedzi nasze miasto. Uwaga na utrudnienia w ruchu!

Uwaga kierowcy – w czwartek będą utrudnienia na gnieźnieńskich drogach. Z związku z wizytą prezydenta Andrzeja Dudy w Gnieźnie ruchem na głównych ulicach będą kierowali policjanci. Drogi z wyjątkiem centrum miasta nie będą całkowicie zablokowane, ale w godzinach przyjazdu i wyjazdu prezydenta z naszego miasta mogą wystąpić chwilowe utrudnienia.

Informujemy, że utrudnienia w ruchu pojawią się w czwartek, 18 sierpnia br. w godzinach popołudniowych na ulicach Kostrzewskiego, Poznańskiej, Trasy Zjazdu Gnieźnieńskiego, ul. 3 Maja. Natomiast od godziny 16:00 do 18:00 całkowicie wyłączone z ruchu zostaną ulice Dąbrówki od skrzyżowania z ul. Mieszka I oraz Rynek. O godzinie 17:00 właśnie na gnieźnieńskim rynku planowane jest spotkanie Prezydenta z mieszkańcami.

Porządku i bezpieczeństwa będą strzegli gnieźnieńscy policjanci, w tym funkcjonariusze prewencji i kryminalni, jednak najbardziej zaangażowani będą funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego. Pomocy w zabezpieczeniu udzielą też strażnicy miejscy.

Źródło: KPP Gniezno, Zdjęcie Kancelaria Prezydenta