Gniezno – Zaginął prawie 7 lat temu. Policja wciąż szuka i przypomina

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Trzemesznie i Zespołu ds. Poszukiwań z Gniezna ponawiają komunikat dotyczący zaginionego prawie 7 lat temu Andrzeja Sikorskiego. Stróże prawa liczą, że być może ktoś posiada informacje na temat aktualnego miejsca pobytu zaginionego mężczyzny.

Andrzej Sikorski s. Kazimierza i Marii
urodzony: 27 października 1980
ostatnio zamieszkały w  Trzemesznie  

Zaginiony ostatni raz widziany był w dniu 1 listopada 2009 roku na terenie Trzemeszna. Od tego momentu ślad za mężczyzną się urwał.

Pomimo intensywnych poszukiwań prowadzonych od kilku lat przez policję, sprawdzania wielu miejsc, informacji, ustaleń wśród znajomych i osób, które miały kontakt z zaginionym, publikacji  w mediach, nadal nieznany jest los mężczyzny. Dlatego mundurowi po raz kolejny przypominają o trwających poszukiwaniach.

Funkcjonariusze proszą o kontakt osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionego, ustalenia jego miejsca pobytu lub wyjaśnienia wszystkich okoliczności zaginięcia i ustalenia, co się dalej stało z mężczyzną.

Kontaktować należy się z funkcjonariuszami z Zespołu ds. Poszukiwań, tel. 61 426-03-07 (w godz. 8.00 – 15.00), Komisariatem Policji w Trzemesznie tel. 61 426-03-50 lub telefon alarmowy 997.

Rysopis w chwili zaginięcia:

 

Z wyglądu ok. 25-30 lat, wzrost 175 cm, szczupła budowa ciała, twarz trójkątna, oczy zielone. Na prawym przedramieniu ma tatuaż kobiety.

Ubrany był w zieloną kurtkę, granatowe jeansy, czarną wełnianą czapkę.