Gniezno – Zmiany organizacji ruchu w związku z obchodami Chrztu Polski

W najbliższy czwartek (14 kwietnia) w związku z obchodami 1050. Rocznicy Chrztu Polski nastąpią zmiany w organizacji ruchu. Nadzór nad bezpieczeństwem gości oraz mieszkańców będą sprawować policjanci ruchu drogowego wspierani przez funkcjonariuszy z innych wydziałów oraz jednostek ościennych. Apelujemy o baczne zwracanie uwagi na oznakowanie dotyczące wprowadzonych zmian oraz stosowanie się do poleceń mundurowych.

Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie informuje, iż w dniu 14 kwietnia 2016 roku nastąpią utrudnienia w ruchu kołowym na terenie Gniezna oraz na drodze Dziekanowice – Ostrów Lednicki.

W Gnieźnie w godzinach popołudniowych nastąpi czasowe wyłączenie z ruchu ulic: Kostrzewskiego na odcinku od Poznańskiej do ul. Piotrowskiego, Poznańskiej od skrzyżowania z ul. Łaskiego do skrzyżowania z ul. Kostrzewskiego oraz Łaskiego od skrzyżowania z ul. Poznańską do ul. Jeziornej.

Całkowicie zamknięte od godzin rannych zostaną ul. św. Wojciecha, ul. Seminaryjna, ul. Żuławy na odcinku od Seminaryjnej do ul. Jana oraz ul. Podgórna od sądu do ul. św. Wojciecha.