Gorzów Wlkp. Rutkowski Patrol w akcji… Czy zatrzymany lekarz przyjmował pacjentów pod wpływem alkoholu?

Wczoraj wieczorem w asyście Policji znany gorzowski lekarz w eskorcie funkcjonariuszy policji został przewieziony do Szpitala Wojewódzkiego w celu przebadania go pod kątem zawartości alkoholu w jego krwi. Z doniesień portalu Patriot24.net wynika, że doktor Dariusz B. miał miał przyjmować pacjentów w swoim Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej.

Screenshot_20191203_124748

Cała akcja była bardzo dynamiczna. Gdy dziennikarze przyszli zapytać mężczyznę o to czy prawdą jest, że kieruje autem mimo „zabrania” mu uprawnień za jazdę pod wpływem alkoholu w sierpniu br., gdy doktor B. zorientował się, że pod jego gabinetem czeka dziennikarz w asyście agenta Rutkowski Patrol zaczął uciekać.  Została powiadomiona policja ponieważ od lekarza wyczuwalna była woń alkoholu.

Po przyjeździe na miejsce policji doktor B. odmówił badania alkomatem. Podczas czynności policjanci zabezpieczyli m.in. dokumentacje medyczną oraz komputery, a doktor D. został przewieziony do Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim w celu zbadania zawartości alkoholu we krwi.

Prosiliśmy Rzecznika Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim, jednak zespół prasowy wydaje lakoniczną informację, że owszem w dniu wczorajszym odbyła się interwencja Policji i nadal przeprowadzone czynności w przedmiotowej sprawie.