Grodzisk Wielkopolski – Czołowe zderzenie i dachowanie pod Grodziskiem!

Na drodze powiatowej pomiędzy Chrustowem, a Młyniewem doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych. Jeden z samochodów w wyniku zderzenia zatrzymał się w przydrożnym rowie. W zdarzeniu ucierpiała jedna z pasażerek, która została hospitalizowana w Grodziskim Szpitalu. Szczegóły tego wypadku będą wyjaśniali grodziscy policjanci.

dsc_0212

3 grudnia kilka minut przed godziną 10:00 na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Chrustowo, a Młyniewo doszło do zderzenia czołowego pomiędzy dwoma pojazdami. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem marki Ford Focus – 30 letnia mieszkanka Leszna, najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, wpadła w poślizg i przemieszczając się na przeciwległy pas ruchu doprowadziła do zderzenia czołowego z jadącym z naprzeciwka samochodem marki Fiat Grande Punto. Fiatem podróżowały dwie osoby. Pasażerka z podejrzeniem złamania obojczyka została przetransportowano do pobliskiego szpitala.

dsc_0220

Kierowcy byli trzeźwi. Policjanci na miejscu zdarzenia wykonali szereg czynności procesowych zabezpieczając tym samym jak najwięcej śladów. Wszystko po to, aby w późniejszym czasie wyjaśnić wszystkie okoliczności tego wypadku.

Źródło: KPP Grodzisk Wielkopolski