Grodzisk Wielkopolski – Czołowe zderzenie na łuku drogi przed Rostarzewem

Na drodze krajowej nr 32 przed wjazdem do Rostarzewa doszło do groźnie wyglądającej kolizji drogowej. Kierująca samochodem marki Audi 80 zderzyła się czołowo z ciężarowym Iveco. Kobieta została przewieziona do najbliższego szpitala, gdzie ostatecznie – zdaniem lekarzy – skończyło się na ogólnych potłuczeniach ciała.

zdjcie0001

6 października br. około godz.: 7:50 na drodze krajowej nr 32 przed wjazdem do miejscowości Rostarzewo doszło do czołowego zderzenia osobówki z pojazdem ciężarowym.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem marki Audi 80, 21-letnia mieszkanka powiatu wolsztyńskiego na łuku drogi najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, zjechała na lewy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z pojazdem ciężarowym marki Iveco. Mimo groźnie wyglądającego zdarzenia, kobieta odniosła ogólne potłuczenia ciała.

zdjcie0003

Policjanci zakończyli postępowanie mandatem karnym kredytowanym wobec sprawczyni kolizji. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

KPP Grodzisk Wielkopolski

http://naszawielkopolska.pl/?p=16411