Grodzisk Wielkopolski – Czołowe zderzenie na łuku drogi przed Rostarzewem

Na drodze krajowej nr 32 przed wjazdem do Rostarzewa doszło do groźnie wyglądającej kolizji drogowej. Kierująca samochodem marki Audi 80 zderzyła się czołowo z ciężarowym Iveco. Kobieta została przewieziona do najbliższego szpitala, gdzie ostatecznie – zdaniem lekarzy – skończyło się na ogólnych potłuczeniach ciała.

zdjcie0001

6 października br. około godz.: 7:50 na drodze krajowej nr 32 przed wjazdem do miejscowości Rostarzewo doszło do czołowego zderzenia osobówki z pojazdem ciężarowym.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem marki Audi 80, 21-letnia mieszkanka powiatu wolsztyńskiego na łuku drogi najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, zjechała na lewy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z pojazdem ciężarowym marki Iveco. Mimo groźnie wyglądającego zdarzenia, kobieta odniosła ogólne potłuczenia ciała.

zdjcie0003

Policjanci zakończyli postępowanie mandatem karnym kredytowanym wobec sprawczyni kolizji. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

KPP Grodzisk Wielkopolski