Grodzisk Wielkopolski – Jak doszło do sobotniego zderzenia pod Rostarzewem na krajowej 32?!

Wczoraj (sobota 18 lutego 2017 roku), około godziny 14:00 na łuku Drogi Krajowej numer 32 przed miejscowością Rostarzewo doszło do zderzenia Alfy Romeo 159 na nowosolskich numerach rejestracyjnych oraz Audi A6 na grodziskich tablicach.

IMG_0514

Według wstępnych ustaleń z niewiadomych przyczyn Audi A6 wpadło w poślizg przez co uderzyło w bok prawidłowo jadącej w stronę Zielonej Góry Alfy Romeo 159, w wyniku czego włoskie auto zostało dosłownie zepchnięte do przydrożnego rowu.

– Nie możemy jeszcze określić czy sobotnie zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako wypadek czy kolizja – mówi nam podczas rozmowy telefonicznej Kamil Sikorski z KPP w Grodzisku Wielkopolskim. – Dopiero jutro (w poniedziałek – red.) otrzymamy kompletne informacje co do stanu zdrowia 16-letniej pasażerki Alfy, która została przewieziona do jednego z zielogórskich szpitali i obecnie znajduje się na tzw. „obserwacji”– dodaje Oficer Prasowy.

Jak nieoficjalnie udało ustalić się naszej redakcji stan 16-latki jest dobry, a poniesione przez obrażenia to potłuczenia i prawdopodobnie jutro opuści szpital.

Przypomnij, że w piątek dokładnie w tym samym miejscu również doszło do wypadku…

Grodzisk Wielkopolski – Policja o dzisiejszym wypadku na DK32 pomiędzy Rakoniewicami, a Rostarzewem! FILM/ZDJĘCIA