Grodzisk Wielkopolski – Półmaraton „Słowaka” wśród wyróżnionych w konkursie „Biegowe Wydarzenie Roku”

W piątek, 9 września 2016 r. w Krynicy Zdroju odbyła się uroczystość, podczas której podsumowano ogłoszony przez Portal festiwalbiegowy.pl konkurs, na „Biegowe Wydarzenie Roku”.
X Hunters Grodziski Półmaraton „Słowaka” ponownie został w nim doceniony. Tym razem, znaleźliśmy się w gronie 11 wyróżnionych, spośród 123 największych imprez biegowych w Polsce. Wyróżnienie z rąk kapituły odebrał Dyrektor Biegu Marek Małecki.

Półmaraton Słowaka Grodzisk1
Otrzymane wyróżnienie jest wspólnym sukcesem zarówno organizatorów biegu, wszystkich osób zaangażowanych w jego przygotowanie, przebieg i oprawę, jak również uczestników i sympatyków grodziskiego biegu „Słowaka”.
Pragniemy w tym miejscu podziękować wszystkim, którzy docenili nasze działania organizacyjne, wysiłek wielu wolontariuszy, zaangażowanie uczniów i nauczycieli miejscowego Liceum Ogólnokształcącego oraz uczniów wszystkich szkół z terenu gminy Grodzisk Wielkopolski, pracowników Urzędu Miejskiego i jednostek organizacyjnych Gminy, a przede wszystkim mieszkańcom, którzy dopingowali i wspierali biegaczy na całej trasie biegu.
Na sukces ten składa się również wsparcie, jakie Komitet Organizacyjny otrzymał od sponsorów. Bez ich zrozumienia i wielkiego wsparcia trudno byłoby przygotować i przeprowadzić bieg na tak wysokim poziomie.

Dziękujemy też, za każdy oddany na Grodziski Półmaraton „Słowaka” głos.

Wszystkich zawodników już dziś zapraszamy na kolejny, XI Grodziski Półmaraton „Słowaka”,który odbędzie się 11 czerwca 2017 roku.

Źródło: UM w Grodzisku Wielkopolskim