Grodzisk Wielkopolski – W sobotę zatrzymano 30-latka z narkotykami! Grozi mu do 3 lat za kratkami!

Grodziscy kryminalni w miniony weekend zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Pośród zabezpieczonych przez policjantów środków odurzających znalazły się marihuana oraz amfetamina. Jeden z nich przyznał się, że ujawnione przez funkcjonariuszy narkotyki należą do niego. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, mężczyźnie grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

W sobotę 10 grudnia w godzinach wieczornych policjanci z pionu operacyjnego w ramach swoich działań przeprowadzili kontrolę jednego z pojazdów stojących na parkingu, w którym przebywało dwóch mężczyzn. 39-latek oraz 30-latek to mieszkańcy powiatu grodziskiego. W wyniku pracy operacyjnej policjanci ujawnili w czasie kontroli woreczki z zawartością marihuany oraz białego proszku. Narkotester wykazał, że jest to amfetamina. Ostatecznie 30-latek przyznał się, że zabezpieczone przez policjantów narkotyki należą do niego.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawodawca, za posiadanie przy sobie środków narkotycznych przewidział karę nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Grodzisk Wielkopolski