Grodzisk Wielkopolski – Zderzenie MINI Cooper’a z Fiatem

Na drodze powiatowej pomiędzy Grodziskiem Wielkopolskim, a Opalenicą na wysokości Kurowa doszło do wypadku drogowego z udziałem 2 pojazdów osobowych. W wyniku zderzenia najbardziej ucierpiał kierowca mini cooper’a, który ze złamaniem palca lewej ręki trafił do jednego z miejscowych szpitali.

kurowo2

W środę 26 października br. około godziny 8:00 nad ranem doszło do wypadku drogowego z udziałem 2 samochodów osobowych. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Fiat Doblo jadąc od strony Opalenicy w kierunku Grodziska Wielkopolskiego wykonał manewr skrętu do jednej z przyległych posesji. W tym czasie, jak wszystko na to wskazuje, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo z przeciwnego kierunku kierującemu samochodem marki Mini Cooper.

kurowo1

33-letni kierowca samochodu osobowego Mini Cooper został przetransportowany do jednego z powiatowych szpitalu, gdzie oprócz ogólnych potłuczeń ciała stwierdzono też złamanie palca lewej ręki. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przesłuchali świadków, jak również wykonali oględziny i dokumentację procesową.

W związku z powyższym zdarzeniem postępowanie o wypadek drogowy prowadzić będą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim.

Źródło: KPP Grodzisk Wielkopolski


Nowy Tomyśl – Rozerwane ciało samobójcy przez pociąg