Kalisz – Policjanci szukają świadków wypadku, który miał miejsce na krajowej 25! UDOSTĘPNIJ!

Kaliscy policjanci poszukują świadków oraz osób mogących mieć wiedzę na temat wypadku, do którego doszło 2 lutego bieżącego roku na drodze krajowej nr 25, w miejscowości Stawiszyn.

Funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu prowadzą czynności w związku z zaistniałym na terenie Stawiszyna zdarzeniem drogowym.

Do wypadku doszło 2 lutego 2017r., około godz.10:40 na skrzyżowaniu dróg. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca samochodu ciężarowego marki Scania nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy osobowego volkswagena, doprowadzając do zderzenia obu pojazdów. W wyniku zdarzenia 81-letni kierowca volkswagena oraz jego 75-letnia pasażerka odnieśli obrażenia i trafili do szpitala.

Wszystkie osoby mające wiedzę na temat tego zdarzenia i mogące przyczynić się do wszechstronnego wyjaśnienia okoliczności tego wypadku, proszone są o kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu: (62) 765 53 05 lub (62) 765 53 64.