Katarzyna Dowbor: Nowy Rozdział w Remontach i Aranżacjach Wnętrz

Katarzyna Dowbor, znana prezenterka i była gospodyni programu „Nasz nowy dom”, podkreśla, że w trakcie realizacji programu nie ograniczała się tylko do prowadzenia, ale aktywnie uczestniczyła w remontach. Z entuzjazmem pomagała zrywać tynki, malować ściany i montować elementy wyposażenia. Jej pasja do metamorfoz wnętrz znalazła teraz nowe ujście w innym formacie, którym może się dzielić z widzami.

Nowe Projekty po „Nasz Nowy Dom”

Odejście Katarzyny Dowbor z programu „Nasz nowy dom” emitowanego w Polsacie wywołało spore emocje. Widzowie nie mogli się pogodzić z utratą ulubionej prowadzącej. Jednak Dowbor szybko znalazła nowe zajęcie i teraz realizuje projekt telewizyjny dla Canal+, gdzie przeprowadza metamorfozy swoich własnych czterech kątów. Pokazuje widzom, jak w krótkim czasie i niskim kosztem odnowić pomieszczenia, meble i elementy drewniane. Zajmuje się także aranżacją ogrodu i tarasu.

– Ja robię program remontowy w Canal+, który się nazywa „Dowborowa od nowa”. W pierwszej edycji zmieniłam design swojego domu, a teraz w kolejnej transzy pomagam zmieniać wygląd i design domów moich bohaterów. Cieszę się, bo mam dużo głosów, że pomysły, które tam miałam, zostały wykorzystane przez ludzi, więc jestem bardzo z tego powodu zadowolona. Spełniam się więc i TVP, i w Canal+ Domo dla osób, które tak jak ja interesują się designem i domami, więc mam co robić – mówi agencji Newseria Lifestyle Katarzyna Dowbor.

Pasja do Remontów i Aranżacji

Katarzyna Dowbor zaznacza, że lubi przeprowadzać remonty, robić metamorfozy i aranżować wnętrza nie tylko na wizji, ale również poza kamerami. Jest osobą niezwykle kreatywną, potrafiącą zmieniać nawet małe, nieatrakcyjne mieszkania w przytulne i funkcjonalne przestrzenie. Stare domy zyskują w jej rękach nowe życie i unikalny charakter.

– Uwielbiam remonty, chyba dlatego też prowadziłam przez 10 lat program „Nasz nowy dom”. To nie było tylko prowadzenie programu, ale też byłam żywo zainteresowana tym, co robią nasi architekci i budowlańcy, jak to robią. Czasami podrzucałam jakieś pomysły, więc to jest po prostu coś, co bardzo lubię. Zawsze się zastanawiałam, co bym robiła, gdybym nie była dziennikarką. Myślę, że byłabym albo scenografką, albo architektem wnętrz, i to by mnie bardzo bawiło i cieszyło – dodaje.

Nowe Wyzwania i Inspiracje

Katarzyna Dowbor w nowym programie „Dowborowa od nowa” inspiruje widzów do zmian w swoich domach, pokazując, że metamorfozy mogą być proste i tanie. Jej kreatywność i zaangażowanie sprawiają, że każda przestrzeń może stać się wyjątkowa i funkcjonalna. To nowy rozdział w jej karierze, który przynosi wiele radości i satysfakcji zarówno jej, jak i widzom.

Źródło:newserie.pl