Kochane baby, ach! te baby… Była u fryzjera i zadzwoniła do męża by przyjechał z Kwilcza do Międzychodu, by przestawił źle zaparkowane przez nią auto!

Wizytę u fryzjera mieszkanka powiatu międzychodzkiego zapamięta na długo. A wszystko przez to, że kobieta najprawdopodobniej spiesząc się wymodelować włosy, zostawiła auto utrudniając znacznie ruch innym pojazdom. Policjanci w sobotę przyglądali się kierowcom i sprawdzali, w jaki sposób oraz w jakich miejscach parkują swoje pojazdy.

W sukurs policjantom przyszli inni kierowcy, którzy zawiadomili mundurowych o nieprawidłowo zaparkowanych autach na parkingu przy ulicy Czynu 600-lecia w Międzychodzie.

Zaparkowane samochody na wyznaczonych pasach ruchu w znaczący sposób utrudniały jazdę innym kierowcom.

Policjanci, niesfornych kierowców ukarali mandatami w wysokości 100 złotych oraz do ewidencji został doliczony jeden punkt karny.

Podczas oczekiwania na jednego z kierowców, do samochodu podszedł mężczyzna i zaparkował auto zgodnie z przepisami. Policjanci dowiedzieli się, że auto pozostawiła małżonka, która właśnie przebywała u fryzjera. Zadzwoniła do męża by ten przestawił auto. Aby to zrobić musiał przyjechać do Międzychodu aż z Kwilcza – Kochane baby, ach! te baby… Źródło: KPP Międzychód

Czytaj także…

http://naszawielkopolska.pl/?p=18407