Kolejny triumf Rutkowskiego! Sąd w Sieradzu prawomocnie oczyścił go dziś z bezpodstawnych zarzutów!

Jak podaje portal Patriot24.net: „Kilka miesięcy temu Polskę obiegła informacja, że Krzysztof Rutkowski zasiądzie w Sieradzu na ławie oskarżonych. Była to fałszywie spreparowana informacja, bo prokuratura nie złożyła żadnego aktu oskarżenia przeciwko Rutkowskiemu do Sądu. Prokurator umorzył to postępowanie, a dziś Sąd Rejonowy prawomocnie to umorzenie podtrzymał!”

– Cieszę się, że Wymiar Sprawiedliwości potrafi odróżnić prawdę od nieprawdy. I że nie daje się zwodzić zmanipulowanej argumentacji – powiedział dziś po ogłoszeniu tej decyzji Krzysztof Rutkowski.

” Sprawa dotyczyła rzekomego pomówienia jednej z mieszkanek Sieradza. Kobieta starała się na różnych etapach tego postępowania rozgłaszać w Internecie, że Krzysztof Rutkowski poniesie sądową karę.

Ale rzeczywistość okazała się odmienna. Prokurator, który badał tę sprawę, nie dostrzegł w działaniach Rutkowskiego żadnego przestępstwa. Zgłoszenie potraktował jako bezzasadne, umarzając prokuratorskie postępowanie.” – podaje portal Patriot24.net.

Cały artykuł przeczytasz na: http://www.patriot24.net/kolejny-triumf-rutkowskiego-sad-w-sieradzu-prawomocnie-oczyscil-go-dzis-z-bezpodstawnych-zarzutow,25982