Koło – Pijanego 32-latka tak suszyło, że wybił szybę w sklepie by ukraść napój za 2 złote!

Policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkańca Koła, który w nocy z 23/24 października usiłował włamać się do dwóch obiektów handlowych, a następnie niezrażony wcześniejszymi niepowodzeniami wybił witrynę sklepową w kolejnym sklepie i dokonał kradzieży … puszki napoju. 32-latek usłyszał już zarzuty, za które może trafić do więzienia nawet na 10 lat.

24-go października funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kole zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który kilkanaście godzin wcześniej za pomocą młotka usiłował włamać się do dwóch sklepów spożywczo-alkoholowych na terenie Koła. Działania sprawcy zakończyły się niepowodzeniem, ponieważ zabezpieczenia fizyczne obiektów handlowych okazały się wystarczające. Niezrażony niepowodzeniem 32-letni mieszkaniec Koła postanowił włamać się do trzeciego sklepu, gdzie po częściowym zbiciu witryny obiektu handlowego dokonał kradzieży z półki sklepowej … jednej puszki napoju o wartości 2 złotych.

32-latek podczas zatrzymania był pijany i trafił do policyjnego aresztu. Urządzenie do badania stanu trzeźwości wykazało ponad 1,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kolscy kryminalni przedstawili zatrzymanemu mężczyźnie zarzuty kradzieży z włamaniem oraz usiłowania włamania do obiektów handlowych, za które grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Koło