Koło – Zaginął Józef Frontczak – UDOSTĘPNIJ

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kole poszukują zaginionego Józefa Frontczaka lat 66, który 09.03.2016 r. około godz. 4:00 wyjechał z miejsca zamieszkania samochodem osobowym m-ki Citroen Berlingo koloru srebrnego z przyczepką posiadającą niebieską plandeką i do chwili obecnej nie powrócił.

frontczakjozef
Rysopis:
Wiek: 66 lat
Wzrost: około 180 cm
Waga: około 70 kg
Włosy: krótkie, ciemne
Postać: szczupła budowa ciała
Oczy: szare
Nos: prosty
Uszy: średnie, przylegające
Mężczyzna w dniu 09.03.2016 r. około godz. 4:00 wyjechał z miejsca zamieszkania osobowym autem m-ki Citroen Berlingo koloru srebrnego z przyczepką samochodową z niebieską plandeką i do chwili obecnej nie powrócił do domu jak i również nie nawiązał żadnego kontaktu z najbliższą rodziną. Z informacji uzyskanych przez funkcjonariuszy wynika, że celem podróży zaginionego mężczyzny miała być miejscowość Grabów w woj. łódzkim.

W chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę dżinsową, na którą nałożona była druga kurtka materiałowa koloru brązowego, spodnie brązowe sztruksowe, buty czarne skórzane za kostkę oraz w koszulę flanelową w ciemne paski.

Wszelkie informacje dotyczące zaginionej osoby oraz pojazdu m-ki Citroen Berlingo wraz z przyczepką proszę kierować do Komendy Powiatowej Policji w Kole
tel.: (63) 2618200 lub 997