Konferencja Krzysztofa Rutkowskiego. Do czego jest zdolna odrzucona kobieta? Czy mężczyzna odbywający wyrok więzienia za gwałt jest niewinny?

Czy pan Marek, odbywający wyrok w więzieniu, stał się ofiarą odrzuconej kobiety? Czy kobieta posądziła o ciężkie przestępstwo niewinnego człowieka z zemsty? Czy śląski wymiar sprawiedliwości, opierając się na jej licznych, sprzecznych wersjach zdarzeń, nie wydał zbyt pochopnego wyroku? 

Biuro Rutkowski organizuje w związku z tym spotkanie dla dziennikarzy w dniu 3 października o godzinie 14:45 w hotelu „KATOWICE” w Katowicach, al. Korfantego 9.

Kulisy sprawy przedstawi Państwu osobiście siostra pana Marka.

Przedstawiona zostanie również szokująca historia 7-letniego Marcela, którego ojciec, Piotr M., wywiózł bezprawnie, po wyznaczonym sądownie spotkaniu, z Polski do Anglii, posługując się nielegalne zdobyty paszportem.

O dramacie tzw. „porwania rodzicielakiego” opowie podczas spotkania matka chłopca, pani Aleksandra Kaczmarska, którą w walce o dziecko wspiera Biuro Detektywistyczne i Doradcze Krzysztofa Rutkowskiego.