Konin – Julianna K. zaginęła 7 lat temu, a jej czaszkę znaleziono w tym roku w lesie! Policja prosi o pomoc!

Śledczy z Wydziału Kryminalnego poszukują świadków wydarzeń sprzed ponad siedmiu lat. Sprawa dotyczy znalezionej czaszki w lesie w Kępie w gminie Ślesin. Po badaniach wiadomo już do kogo należała. Elementy układanki zaczynają tworzyć spójną całość.

Na początku kwietnia tego roku spacerujący po lesie w Kępie dokonali makabrycznego odkrycia. W leśnym runie leżała ludzka czaszka. Nie znaleziono żadnych innych kości. Czaszka trafiła do badani, które pozwoliły na ustalenie tożsamości ofiary. Okazało się, że jest nią zaginiona 19 czerwca 2009 roku kobieta.

Policjanci krok po kroku starają się odtworzyć ostatnie chwile z życia kobiety. Wiadomo już, że w dniu, kiedy zaginęła była w sklepie na ul. Łężyńskiej. Wiadomo też, że z tego sklepu poszła w kierunku ul. Bernardynka.

Idąc tą ulicą wsiadła do osobowego auta. Policjanci proszą o kontakt świadków, którzy widzieli moment wsiadania do tego pojazdu lub tych, którzy widzieli tę kobietę jadącą samochodem. Można kontaktować się bezpośrednio z prowadzącymi sprawę pod nr tel. (63) 247 25 57 w godzinach pracy lub też 997 przez całą dobę.