Konin – Krzysztof Rutkowski na tropie… Czy Policja prześladuje mieszkańców podkonińskiej miejscowości? Czy znaleziony sprzęt do inwigilacji należy do funkcjonariuszy? FILM

W dniu 15 listopada 2016r. odbyła się konferencja prasowa Krzysztofa Rutkowskiego w sprawie domniemanego prześladowania przez policję mieszkańców gminy Golina koło Konina.

Poszkodowany Pan Janusz twierdzi, że wszystko zaczęło się w maju br., od utarczki słownej pomiędzy nim, a jednym z funkcjonariuszy pod miejscowym sklepem… Jak mówi od tamtego czasu jest prześladowany przez policje. Niedawno przed swoim domem znalazł nawet dobrze zakamuflowany sprzęt do inwigilacji – dwie ukryte kamery oraz zasilające je akumulatory zakopane w ziemi. Mało tego, w swoim aucie odkrył nadajnik GPS do śledzenia pojazdów! Pan Janusz podejrzewa, że może to być policyjny sprzęt!

Rutkowski konferencja 1

Jak mówi Pan Janusz: „Pani Prokurator, którą poprosiłem o pomoc, po paru dniach na wniosek policjantów oskarżyła mnie o znieważenie policjantów oraz próbę wręczenia łapówki funkcjonariuszom! Dlatego poprosiłem Pana Krzysztof Rutkowskiego o pomoc!” Przedstawiamy film z konferencji prasowej Krzysztofa Rutkowskiego w tej bulwersującej sprawie…

Czy Pan Janusz faktycznie jest prześladowany przez miejscowych policjantów? Czy odkryty sprzęt do inwigilacji, jest sprzętem operacyjnym policji?

Czytaj także…

Poznań – Poszukiwani sprawcy wczorajszego napadu! – UDOSTĘPNIJ