Konin – Pechowy ostatni piątek 2016 roku

Ostatni piątek 2016 roku okazał się pechowy dla niektórych kierowców. W krótkim okresie czasu doszło do trzech zdarzeń.

Do pierwszego wypadku doszło tuż przed godz. 13.00 na drodze krajowej nr 25 w miejscowości Stare Miasto. Po przybyciu na miejsce strażak kierujący działaniami ratowniczymi stwierdził, że doszło do zderzenia czterech samochodów osobowych różnych marek. Droga krajowa w kierunku Konina była zablokowana. W wyniku obrażeń odniesionych podczas zdarzenia, kierująca jednym z pojazdów została przetransportowana do szpitala, przez przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego.

2016_12_30_03

Kilkanaście minut później doszło do kolejnego wypadku. Tym razem w Koninie, na ul. Europejskiej, zderzyły się ze sobą dwa pojazdy tej samej marki. Pas drogi w kierunku Starego Miasta był zablokowany. W wyniku tego zdarzenia obaj kierujący pojazdami zostali poszkodowani.

2016_12_30_04

Trzecie zdarzenie drogowe miało miejsce około godz. 14.40. Tym razem, w miejscowości Modła Królewska, gmina Stare Miasto, również na drodze krajowej nr 25 doszło do wypadku z udziałem kolejnych dwóch samochodów osobowych. Poszkodowana kobieta, została przetransportowana do szpitala.

2016_12_30_05

Łącznie, w ciągu dnia dzisiejszego, w trzech wypadkach zostały poszkodowane cztery osoby.

Źródło: PSP Konin, Tekst: mł. kpt. Sebastian Andrzejewski, zdjęcia JRG Nr 2 w Koninie.