Konin – Publikujemy wizerunek poszukiwanych złodziei! Jutro mogą okraść Ciebie! UDOSTĘPNIJ

Śledczy prowadzący postępowanie w sprawie kradzieży damskiej torebki poszukują dwóch mężczyzn podejrzewanych o jej kradzież. Pokrzywdzona kobieta wyceniła swoje straty na blisko 2000 zł.

Do kradzieży doszło 29 lipca w godz. 14:00 – 14:30 w lokalu gastronomicznym przy ul. Przyjaźni 4. Kobieta zostawiła torebkę na parapecie przy stoliku i zapomniała jej zabrać.

Zgubę zauważyli dwaj mężczyźni, którzy chwilę po wyjściu kobiety usiedli przy tym samym stoliku. Nie mieli jednak zamiaru jej oddawać, tylko ukradkiem zabrali ją z parapetu i wyszli na zewnątrz, kradnąc oprócz samej torebki dokumenty, kluczyk do samochodu i telefon komórkowy.

Policjanci proszą o pomoc w identyfikacji mężczyzn, których wizerunek i fakt kradzieży został nagrany przez kamery monitoringu.

Ktokolwiek może pomóc rozpoznać sprawców tej kradzieży proszony jest o kontakt z prowadzącym postępowanie w Komendzie Miejskiej Policji w Koninie na ul. Przemysłowej osobiście bądź telefonicznie pod nr tel. (63) 247-25-16. Informacje można też przekazać telefonicznie przez całą dobę, dzwoniąc pod nr 997.

Policjanci z góry dziękują za pomoc i zapewniają anonimowość.

Źródło: KMP Konin