Konin – W wypadku zginęły 2 osoby. Świadkowie poszukiwani! UDOSTĘPNIJ!

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Koninie poszukują świadków wypadku, do którego doszło w minioną środę 26 października na drodze z Mostek do Babiaka w gminie Sompolno. W wypadku tym zginęło małżeństwo.

W środę 26 października warunku na drogach w naszej okolicy były bardzo złe ze względu na gęstą mgłę. Właśnie to zjawisko prawdopodobnie walnie przyczyniło się do tego tragicznego wypadku. Kierowca audi a4 doprowadził do czołowego zderzenia z Renault Traffic. W wyniku zderzenia on i podróżująca z nim żona ponieśli śmierć na miejscu.

Policjanci proszą o kontakt osoby, które mogą wnieść cokolwiek do prowadzonego postępowania. W szczególności poszukiwani są kierowca samochodu ciężarowego, który był wyprzedzany przez audi oraz samochodu osobowego, który w chwilę po wypadku uderzył w Renault Traffic, a następnie odjechał w kierunku Mostek.

Świadkowie proszeni są o kontakt osobisty w Komendzie Miejskiej Policji w Koninie na ul. Przemysłowej2 pokój 229 osobiście bądź pod nr tel. (63) 247 24 58, 247 25 11 lub przez całą dobę 997.

Źródło: KPP Konin

O wypadku pisaliśmy…

Konin – Dziś rano zginęła kobieta w zderzeniu busa z autem osobowym!