Kradł, kradł… „Ogara” ukradł i wpadł! Pijanego 23-letniego złodzieja recydywistę zatrzymała policja!

W ręce mundurowych z Komisariatu Policji w Wieleniu wpadł 23 – latek podejrzany o włamanie do pomieszczenia gospodarczego i kradzież motoroweru.

Kiedy policjanci z wieleńskiego komisariatu powiadomieni zostali o włamaniu do budynku gospodarczego, natychmiast udali się pod wskazany adres. Z ich ustaleń wynikało, że sprawca poprzez zerwanie kłódki zabezpieczającej wszedł do środka i ukradł motorower. Pokrzywdzony oszacował straty na 2000 złotych. W wyniku podjętych czynności śledczy bardzo szybko natrafili na ślad włamywacza. 23 – latek został zatrzymany i przewieziony do izby wytrzeźwień. Odzyskany motorower wrócił do właściciela. Po wytrzeźwieniu 23 – letni mieszkaniec Wielenia usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem.
Podczas przesłuchania przyznał się do popełnienia przestępstwa. Niestety nie był to jego pierwszy konflikt z prawem. Mężczyzna ma już na swoim koncie wyroki za kradzieże i włamania, za co odbywał karę pozbawienia wolności. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Źródło: KPP Czarnków