KRAJ – Rodzina ciężko pobitego chłopaka, który walczy o życie w szpitalu prosi o pomoc Rutkowskiego! Pikanterii tej sprawie dodaje policyjny wątek…

19-letni Piotr, po pobiciu, wyciągnięty przez policjantów ze szpitala! Trafił tam ponownie, z komendy, w stanie krytycznym! Rodzina prosi o pomoc Krzysztofa Rutkowskiego. Spotkanie z dziennikarzami dziś przed szpitalem w Płocku o godzinie 13:45.

1498121028_d09bf41544a3365a46c9077ebb5e35c3

W spotkaniu z dziennikarzami weźmie udział zszokowana rodzina 19-latka. Walczą by nie odłączać Piotra od aparatury podtrzymującej jego funkcje życiowe. Początek spotkania o godzinie 13:45 przed Szpitalem Wojewódzkim przy ul.Medycznej 19 w Płocku.

Prezentujemy wstrząsający zapis video rozmowy z narzeczoną 19-letniego Piotra Wietski. Oraz jego krewną, która od ponad 24 godzin próbuje ratować chłopaka.

Matka Piotra nie jest w stanie tego zrobić, bo kiedy zobaczyła wczoraj wieczorem swojego syna na szpitalnym OIOM-ie, sama straciła przytomność i trafiła na szpitalny oddział ratunkowy.

Pewne jest to, że doszło do pobicia Piotra na schodach przy ul. Rybaki w Płocku, we wtorek 20 czerwca około godziny 23:30. Trafił do szpitala, z którego wyciągnęli go funkcjonariusze policji i zawieźli na tzw. „dołek”, na Komendę Miejską Policji w Płocku. Wczoraj przed godziną 7 rano został stamtąd w stanie krytycznym, przewieziony do Szpitala Wojewódzkiego przy ul. Medycznej 19 w Płocku.

Bezradna rodzina poprosiła wczoraj w nocy o pomoc Krzysztofa Rutkowskiego. Dziś organizuje on spotkanie z dziennikarzami w związku z ta tragiczną sytuacją. Razem z członkami rodziny Piotra, która walczy o nieodłączanie chłopaka od urządzeń podtrzymujących jego funkcje życiowe, będzie apelować o pomoc i zabezpieczenie wszelkich materiałów dowodowych związanych z tą sprawą.