Krzysztof Rutkowski przyłącza się do poszukiwań Sebastiana Majtczaka, który doprowadził do koszmarnej śmierci 3-osobowej rodziny na autostradzie A1!

Krzysztof Rutkowski postanowił włączyć się do akcji poszukiwania Sebastiana Majtczaka, który jest poszukiwany listem gończym w związku z tragicznym wypadkiem na autostradzie A1. W wyniku tego wypadku zginęła trzyosobowa rodzina, w tym 5-letnie dziecko. Mężczyzna jest podejrzewany o spowodowanie tego tragicznego zdarzenia pod Piotrkowem Trybunalskim.

List gończy za Sebastianem Majtczakiem został wydany przez Prokuraturę w Piotrkowie Trybunalskim, jednak mimo upływu już ponad dwóch tygodni od wypadku, służby ścigania nie były w stanie zlokalizować 32-latka, który pochodzi z Łodzi. Istnieją niepotwierdzone doniesienia, że Majtczak mógł uciec za granicę.

W obliczu tej sytuacji, Krzysztof Rutkowski postanowił wesprzeć akcję poszukiwania. BIURO RUTKOWSKI będzie aktywnie uczestniczyć w działaniach mających na celu odnalezienie Sebastiana Majtczaka. Rutkowski podkreślił, że jest to działanie zupełnie bezpłatne, a jego celem jest niesienie pomocy w sprawie i wsparcie dla rodziny ofiar wypadku.

Decyzja Krzysztofa Rutkowskiego o dołączeniu do akcji poszukiwawczej jest wyrazem jego zaangażowania w sprawy związane z poszukiwaniem sprawiedliwości i wsparciem dla rodzin dotkniętych tragedią.

Dlatego prosimy o kontakt wszystkich, którzy posiadają informacje na temat miejsca jego pobytu pod nasz numer alarmowy BIURO RUTKOWSKI +48 600 007007, informatorom gwarantuje anonimowość  Krzysztof Rutkowski.