Krzysztof Rutkowski uruchamia TRANSPORTY SPECJALNE z Polski za granicę, z zagranicy do Polski oraz po terytorium Europy

– Każdy, kto chce skorzystać z bezpiecznego TRANSPORTU SPECJALNEGO proszony jest o kontakt pod nasz numer alarmowy +48 600 007007 – przekazuje Krzysztof Rutkowski.

– W związku z ogromną potrzebą bezpiecznego przemieszczają się po terytorium Polski i Europy, nasze biuro wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom – ogłosił dziś Krzysztof Rutkowski.

1585137397_c74d97b01eae257e44aa9d5bade97baf

Biuro Krzysztofa Rutkowskiego od lat dysponuje flotą najwyższej klasy aut. Umożliwiają on szybkie przemieszczanie się na duże odległości w bardzo komfortowych warunkach.

– Oferujemy TRANSPORT SPECJALNY tym, którzy chcą obecnie wyjechać z Polski. A także tym, którzy do niej chcą bezpiecznie wrócić – przekazuje Krzysztof Rutkowski.

– Jeśli ktoś chce przemieścić się z jednego punktu w Europie do innego, również może skorzystać z naszych usług – dodaje.

Krzysztof Rutkowski zapewnia, że wszelkiego rodzaju usługi będą wykonywane zgodnie z obowiązującym w Polsce i Europie prawem.

– Każdy kto chciałby skorzystać z tego typu wsparcia transportowego może zadzwonić z każdego zakątka Polski i Europy na numer alarmowy naszego biura +48 600 007 007 – dodaje Krzysztof Rutkowski.