Krzysztof Rutkowski:Prokuratura w Opolu wszczęła śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu oraz Prokuratorów Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

Rutkowski:Prokuratura Okręgowa w Opolu wszczęła śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu oraz Prokuratorów Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

Jak informuje na swym oficjalnym profilu wieloletni detektyw Krzysztof Rutkowski :

W związku z wykonaniem postanowienia Prokuratora Generalnego z dnia 28 stycznia 2016 r., Prokuratura Okręgowa w Opolu wszczęła śledztwo pod sygnaturą PO V Ds 26.2016 w sprawie przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, jak również podejrzenia popełnienia przestępstwa przez Prokuratorów Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

W dniu 28 czerwca 2016 r. w najbliższy wtorek o godzinie 13.00 przed Prokuraturą Okręgową w Opolu przy ul. Reymonta 24, p. Krzysztof Rutkowski zaprasza Państwa na briefing prasowy w związku z przesłuchaniami w przedmiotowej sprawie.
Na miejscu będzie również aresztowany bezpodstawnie na wniosek Prokuratury Okręgowej w Poznaniu p. Radosław Białek.

One thought on “Krzysztof Rutkowski:Prokuratura w Opolu wszczęła śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu oraz Prokuratorów Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

Comments are closed.