Kto kłamliwie pomówił dziś w ogólnopolskich mediach Krzysztofa Rutkowskiego? Czy to zemsta za poparcie, jakiego udzielił w tegorocznych wyborach Prezydentowi Andrzejowi Dudzie?

Jak podaje portal Patriot24.net: ”

Nie ma żadnego aktu oskarżenia przeciwko Krzysztofowi Rutkowskiemu – oświadczył dziś Prezes Sądu Rejonowego w Sieradzu przecząc kłamliwej informacji upublicznionej dziś bez podstawowej  weryfikacji przez media w Polsce.
– Prokuratura nie skierowała żadnego aktu oskarżenia przeciwko Krzysztofowi Rutkowskiemu do sądu – dodatkowo zaprzeczyła Rzecznik Prasowa Prokuratury Okręgowej w Sieradzu.

Jak więc tak kłamliwa informacja obiegła dziś czołowe portale internetowe w Polsce?

– W dniu wczorajszym pojawiła się ona na jednej ze stron w Internecie. I jako fałszywa, wbrew prawu została rozpowszechniona – przekazuje Krzysztof Rutkowski.
– Dziś z Internetu te fałszywe pomówienia  zniknęły. Ale my zabezpieczyliśmy screeny tego, co zostało upublicznione. I sprawę przekazuję do Prokuratury celem ścigania za świadome, fałszywe pomówienie mnie. Będę domagał się bardzo wysokiej kary finansowej dla osoby która te kłamliwe informacje wymyśliła i rozpowszechniła – zapowiada Krzysztof Rutkowski.

Sprawa jest poważna, bo bez podstawowej weryfikacji u źródła te kłamstwa powieliły dziś od rana największe polskie portale internetowe. Kiedy dziennikarze innych redakcji zaczęli dzwonić do Sieradza, okazało się, że całość jest kłamstwem!”

Cały artykuł przeczytasz na: http://www.patriot24.net/kto-klamliwie-pomowil-dzis-w-ogolnopolskich-mediach-krzysztofa-rutkowskiego-czy-to-zemsta-za-poparcie-jakiego-udzielil-w-tegorocznych-wyborach-prezydentowi-andrzejowi-dudzie,25558

Komu może zależeć na zdyskredytowania Krzysztofa Rutkowskiego i dlaczego?