Kultowa przestrzeń nad Wartą znów otwarta. Nowa poznańska restauracja zaprasza na weekend jak w zimowym kurorcie!

Klimat kurortu narciarskiego nad Wartą? Nowa restauracja zaprasza na weekend otwarcia w magicznej atmosferze. 3. i 4. grudnia na gości czekać będą bajkowe dekoracje, budka z pysznym bombardino i grzanym winem oraz atrakcje dla dzieci i dorosłych. Kultowe Łazienki Rzeczne wrócą do życia za sprawą OT.Wartej – nowego miejsca na kulinarnej mapie Poznania.

W weekend 3-4.12, przed nową restauracją w dawnych Łazienkach Rzecznych na Wildzie (ul. Piastowska 71), będą czekały zimowe atrakcje dla całej rodziny: ubieranie choinki, budka z kremowym likierem bombardino i rozgrzewającym grzańcem. Świąteczną atmosferę podgrzeją DJ i dekoracje jak z kurortu w Aspen.

OT.Warta to miejsce, do którego można dojechać w 15 minut i, nie wyjeżdżając z miasta, poczuć się jak na urlopie – mówi restaurator Michał Niemiec.Stworzenie w Poznaniu restauracji, z której goście nie będą chcieli wychodzić godzinami, było moim wieloletnim marzeniem. Wierzę, że poznaniacy będą cieszyli się serwowanym jedzeniem i wyjątkową atmosferą lokalu, tak bardzo jak ja! – dodaje właściciel sieci restauracji WHY THAI.

Miejsce, w którym powstała restauracja, to zabytkowy budynek Łazienek Rzecznych. Wzniesiono go w latach 1924 – 1925. Było to główne miejskie kąpielisko, na które jednego dnia przychodziło nawet 5 tysięcy osób. Dwa lata temu budynek przeszedł rewitalizację i odzyskał dawny blask. Teraz znów ma szansę stać się ulubionym kurortem poznaniaków, tym razem bez możliwości kąpieli, za to z pysznym menu, inspirowanym kuchnią włoską, francuską, hiszpańską czy portugalską. Nie zabraknie w nim wielkopolskich akcentów.

To idealne miejsce na spotkania towarzyskie i imprezy okolicznościowe, takie jak komunie czy wigilie firmowe. Aby mieć pewność, że uda się spróbować autorskiego menu OT.Wartej, najlepiej dokonać rezerwacji – stoliki są dostępne w weekendy od 8 do 22, a od wtorku do piątku od 16 do 22. W weekend otwarcia do godz. 13 restauracja oferuje menu śniadaniowe z lampką Prosecco gratis.