LECH POZNAŃ – Lyoness w gronie Sponsorów Premium

Przedstawiamy pierwsze sponsorskie wzmocnienie Kolejorza w 2016 roku. Tym razem do grona Sponsorów Premium dołączyła międzynarodowa firma Lyoness, z którą umowa obowiązywać będzie do końca 2018 roku.

#MocniRAZEM

Firma Lyoness oferuje na całym świecie program partnerski, który łączy 5,3 miliona uczestników oraz ponad 50 tysięcy partnerów handlowych w 46 krajach. Przez najbliższe trzy lata marka będzie ściśle współpracować z Kolejorzem.

– Lech Poznań  to jedna z najbardziej utytułowanych drużyn w polskiej piłce nożnej. Siedmiokrotny mistrz Polski  i pięciokrotny zdobywca Pucharu Polski z kilkumilionową rzeszą kibiców jest naturalnym z punktu widzenia Lyoness partnerem do współpracy sponsorskiej – mówi Rafał Pięta, Prezes Zarządu Lyoness Poland. – Poza tym motto „Mocni Razem” jest bardzo bliskie naszego firmowego sloganu „Together we are strong”. Już sam ten fakt wróży doskonałą współpracę pomiędzy nami.

Oszczędzaj na zakupach i zarabiaj dla Akademii Lecha

Lyoness we współpracy z Lechem Poznań przygotował specjalny projekt. W jego ramach każdy posiadacz karty członkowskiej, może nabywać towary lub usługi u około 8.700 partnerów handlowych w Polsce i przy każdym zakupie otrzyma zwrot w postaci nawet 5% tzw. „Cashback & Shopping Points”, które będzie mógł wykorzystać na kolejne zakupy.

To nie koniec korzyści płynących ze współpracy pomiędzy obiema markami. – Dzięki funkcjonowaniu projektu, Lyoness przekaże na klubową Akademię 1% z każdej wykonanej transakcji. Szkolenie młodzieży to jedno z fundamentalnych zadań Klubu, a nasza akademia już teraz cieszy się opinią najlepszej w Polsce. Dla nas to powód do dumy, że zauważają to również sponsorzy, którzy doceniają i chętnie angażują się w akcje wspierające właśnie ten element naszej pracy – mówi Jan Wojciak, kierownik Działu Sprzedaży KKS.

Nowy logotyp na koszulce

Wraz z początkiem rundy wiosennej marka Lyoness zastąpi na rękawku firmę Fogo, która nadal pozostaje Sponsorem Premium Kolejorza i będzie obecna podczas meczów rozgrywanych na INEA Stadionie.

– Zaszczytem dla nas jest, że logo Lyoness mogło znaleźć się na koszulkach zawodników obecnego Mistrza Polski. Liczę, że władze klubu, a przede wszystkim kibice KKS Lech Poznań docenią nasze starania w rozwój Kolejorza – dodaje Pięta – Kibicom i sympatykom, władzom Klubu, zawodnikom oraz wszystkim sponsorom życzę samych sukcesów, nie tylko tych sportowych.