Leszno – Areszty za posiadanie znacznej ilości narkotyków

narkotyki leszoBlisko kilogram amfetaminy oraz ponad 70 gramów marihuany zabezpieczyli podczas przeszukania policjanci z Leszna. Wobec dwóch zatrzymanych osób Sąd Rejonowy w Lesznie zastosował środek zapobiegawczy w postaci aresztu. 27-latce i 22-latkowi z powiatu górowskiego grozi do 10 lat więzienia.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Lesznie ustalili i zatrzymali młodą kobietę i mężczyznę posiadających narkotyki. Funkcjonariusze w wyniku przeszukania dwóch mieszkań ujawnili blisko 70 gramów marihuany oraz ponad kilogram substancji psychotropowych w postaci amfetaminy. Młodzi ludzie nie kryli zaskoczenia na widok Policji.

narkotyki leszo3Śledczy zatrzymali posiadaczy narkotyków i osadzili w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Zatrzymani to 27-latka oraz 22-latek z powiatu górowskiego.

Funkcjonariusze ogłosili podejrzanym zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Sąd Rejonowy w Lesznie na wniosek Prokuratury Rejonowej zastosował wobec podejrzanych najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Grozi im do 10 lat więzienia.

Źródło: wielkopolska.policja.gov.pl – KMP Leszno / Ewelina Mielcarek-Szymańska