Mama niepełnosprawnego chłopca apeluje do złodziei: Błagam, oddajcie nam samochód. Naprawdę nie mamy w życiu lekko

29 kwietnia 2022 r skradziono samochód Citroen Berlingo, 1.5 DIESEL o numerze rejestracyjnym PO 5TM36, rocznik 2021, szacunkowa wartość 95 tyś zł. Auto było leasingowane i objęte pełnym ubezpieczeniem AC.

VIN: VR7ECYHZ2MJ636742, koloru grafitowego

O kradzieży mama chłopca napisała na portalu społecznościowym. Drodzy Złodzieje to jest samochód mojego niepełnosprawnego synka. Jest taki duży, żebym mogła zmieścić tam jego wózek. Błagam, oddajcie nam samochód. Naprawdę nie mamy w życiu lekko – czytamy na portalu epoznań.pl.

Jak mówi nam pani Marta, auto zostało skradzione w piątek, 29.04.2022 r. w nocy z ulicy Błażeja. To nie jedyny przykry incydent, jaki spotkał rodzinę w ostatnim czasie. W sierpniu ubiegłego roku złodzieje od tego samego samochodu ukradli koła. Mama Olka podkreśla, że auto jest dla nich bardzo ważne. Ułatwia dojazd na rehabilitację oraz codzienne funkcjonowanie.

Pani Marta natychmiast zgłosiła kradzież na policji. Osoby, które widziały auto lub mogą pomóc w jego odnalezieniu proszone są o kontakt z policjantami.

8-letni Olek, jest wcześniakiem. Jak mówi nam jego mama, choruje na zespół sercowo-twarzowo-skórny. To choroba genetyczna.

Źródło: epoznań.pl