Marta Makowska zaginiona 15-latka z okolic Tczewa jest razem z Patrykiem Węglarzem. Czy z własnej woli?! Krzysztof Rutkowski apeluje do dziewczyny!

13 marca 2018 roku, lotem błyskawicy rozeszła się wieść o tym, że 15-letnia Marta Makowska z miejscowości Subkowy (okolice Tczewa) w środku nocy zniknęła, wychodząc z domu przez okno w skarpetkach i piżamie. Dziś już wiemy, że dziewczyna jest zakochana w Patryku Węglarzu i to z wzajemnością. Czy to miłość pokierowała parą by razem uciec, snując wspólne plany na dalsze życie.

 

Marta i Patryk poznali się w sierpniu 2017 roku w internecie, ona uczennica ostatniej klasy gimnazjum, a on jak sam o sobie pisze, z wielkimi planami na zrobienie kariery na YouTube oraz Twitch. I choć wspólna ucieczka od dotychczasowego życie wydaje się planem szalonym, lecz któż z nas nie robił szalonych rzeczy z miłości. Według naszych informacji Patryk jest chłopakiem, który bardzo poważnie traktuje Martę, a związek z Nią przekłada nade wszystko na świecie. Stąd zapewne nie zważając na konsekwencje, przy odmiennym punkcie rodziców dziewczyny na ich związek, wspólna decyzja o ucieczce.

Sprawą zniknięcia przed światem Marty Makowskiej ze swoim chłopakiem Patrykiem zainteresował się Krzysztof Rutkowski. Najsłynniejszy polski detektyw zadeklarował, że postara się odnaleźć zaginioną dziewczynę poprzez siatkę swoich agentów, która jest rozproszona nie tylko po całej Polsce, lecz także Europie.

A sam Krzysztof Rutkowski apeluje do Marty Makowskiej:

– Z pewnością Marta śledzi wszelkie publikacje na ten temat, w związku z tym, aby zaoszczędzić stresu jej i jej rodzinie, która bardzo przeżywa jej zniknięcie, najbardziej komfortowy rozwiązaniem sytuacji były by jej powrót do domu. – apeluje. Marta musi mieć świadomość, ze przed nami nikt się nie ukryje, a im szybciej zakończymy ten koszmar tym lepiej dla niej i jej najbliższych, w tym również dla jej wybranka Patryka. Byliśmy świadkami nie jednego podobnego zdarzenia, gdzie występowałem w roli negocjatora pomiędzy rodzicami, a córką lub synem, którzy mieli zupełnie odmienna wizję na swoją przyszłość. Nie mniej jednak po rozmowie z rodzicami mogę zagwarantować dziewczynie absolutny spokój – swobodną rozmowę, spotkanie i zakończenie tej patowej sytuacji. – dodaje najsłynniejszy polski detektyw.

Z naszej strony dajemy gwarancję, że nic takiego się nie wydarzy, co mogłoby doprowadzić do izolacji tych dwojga młodych ludzi. – podkreśla Krzysztof Rutkowski.

żołnierze Rutkowskiego

Marta, skontaktuj się z rodzicami bądź z nami telefonicznie pod numer alarmowy Biura Rutkowski +48 600 007 007, a Twój problem z pewnością zostanie natychmiast rozwiązany. Nie przedłużaj zupełnie beznadziejnej sytuacji dla siebie, jak i również dla rodziców. Cokolwiek by się nie wydarzyło to pamiętaj, że nie ma na tyle beznadziejnej sytuacji, której nie rozwiążemy – apeluje Rutkowski.