Międzychód – Panie za kierownicą „Renówek” w natarciu! Ich ofiary to francuskie „Cytryny”

W piątek (13.01) i w sobotę (14.01) policjanci odnotowali po jednej kolizji drogowej. W obu przypadkach sprawcy zdarzeń drogowych kierowali samochodami marki renault. Poszkodowani siedzieli za sterami renówki i citroena.

Do pierwszego zdarzenia doszło w piątek o godzinie 11.30 w Międzychodzie przy zbiegu ulic 17 Stycznia i Langowicza. Kierująca jadąc ulicą 17 Stycznia nie dostosowała się do znaku STOP i doprowadziła do zderzenia z samochodem jadącym ulicą Langowicza w kierunku Sikorskiego.Sprawczyni została ukarana mandatem karnym w wysokości 250 złotych.

Druga kolizja wydarzyła w sobotę o godzinie 14.30 w Sierakowie przy ulicy Zamkowej. Kierująca samochodem marki Renault podczas włączania się do ruchu nie zachowała należytej ostrożności i uderzyła w prawidłowo jadącego citroena. Policjanci, którzy dotarli na miejsce po wysłuchaniu wersji zdarzenia, poszkodowanego i sprawcy podjęli decyzję o zakończeniu sprawy postępowaniem mandatowym wobec kobiety siedzącej za kierownicą renówki. Źródło: KPP Międzychód