Miss SuperTalent Of The World Poland wybrana! /Sesja zdjęciowej laureatek Miss Supertalent .

Miss SuperTalent Of The World Poland wybrana!

W sobotni wieczór w poznańskiej Galerii MM odbył się pierwszy w Polsce finał konkursu Miss Supertalent Of The World Poland, podczas którego finalistki walczyły o zaszczyt reprezentowania naszego kraju na gali światowej w Seaulu! Tytuł Miss Supertalent Of The World Poland zdobyła Elwira Nosal pochodząca z Wrocławia, która już 20 Listopada wyleci wraz z markami partnerskimi konkursu do Korei Południowej. Ponad to publiczność oraz jury wśród którego znalazły się takie osobistości jak Ania Szubert, Krzysztof Rutkowski, Paulina Domowicz, Monika Banasiak, Sławomir Borowiak, Marcin Szreder, Sara Zalewska, Oskar Kamiński oraz Magdalena Syrycka, wybrali Elwirę Nosal również na Miss Supertalent Of The World Foto, Miss Supertalent Of The World Celebration Productions, Miss Supertalent Of The World  Publiczności, a także Miss Supertalent Of The World  Magazynu Gentleman Daniele Grys i Miss Supertalent Of The World Mediów Nicole Nowak!

 Na scenie finalistki konkursu zaprezentowały swoje liczne talenty, a także kreacje francuskiej projektantki Agnes Wuyam oraz polskiej marki Zalla by Sara Zalewska

 Dla specjalnie zgromadzonych gości wystąpili również pochodzący z USA piosenkarz i tancerz Damon Hodges, Moje Tango, a także Discofox!

 Wśród partnerów konkursu znaleźli się m.in.: Mexmo, Policealna Szkoła Kosmetyczna mgr Mirosława Nowinka i Salon Kosmetyczny, Agnès Wuyam, Zalla by Sara Zalewska, Monabella, Innovis, Grand Royal Hotel, City Park Hotel & Residence, Pałacyk Pod Lipami, MK Bowling Poznań, Mionetto Prosecco Polska, Klub Kosmos Poznań, Empire of Rental, Dworek Biesiadny, Labija, Esperanto ART, Telewizja Wielkopolska, Biznes Od Kuchni By Bednarczyk

Sesja zdjęciowej laureatek Miss Supertalent Of The World Poland.

Pierwsza w Polsce edycja konkursu Miss Supertalent Of The World okazała się wielkim sukcesem, tytuły Miss odpowiednią przypadły Elwirze Nosal, która oprócz głównego tytułu zdobyła korony Miss Foto, Miss Celebration Productions oraz Miss Supertalent Of The World Poland Publiczności, Danieli Grys Miss Supertalent Of The World Poland by Gentleman  Magazyn, Angelice Nguyen Hong, która przywdziała szarfę V-Ce Miss, a także Nicole Nowak Miss SuperTalent Of The World Media! Laureatki konkursu razem pojawiły się na planie wyjątkowej sesji zdjęciowej, która ukaże się w prestiżowym magazynie Gentleman. Sesje wykonała fotografująca gwiazdy oraz najpiękniejsze polki Ania Szubert, właścicielka Bizzare Studio. Nasza sesja musiała być niezwykła, w końcu dziewczyny pojawią w najstarszym w Polsce magazynie dla mężczyzn, który ma swoją nieposzlakowaną renomę, stąd miejsce sesji, czyli słynący z luksusu City Park Hotel & Residence! Fotograf też nie jest przypadkowy, nigdy z nikim tak dobrze nie pracowało mi się na planie jak z Anią, która jest moim zdaniem geniuszem w swojej profesji, a godziny spędzone z nią nie można nazwać ciężką pracą. To jest po prostu czysta przyjemność! – mówi Patryk Boro z Boro Inc. Celebration Productions, producent sesji zdjęciowej.

Na planie poza modelkami, i fotografem,  wypatrzyliśmy także wyjątkowe marki francuską Agnes Wuyam oraz polską markę Zalla by Sara Zalewska, z tego co udało nam się dowiedzieć kreacje powstały z myślą specjalnie o konkursie i finale.

Wielki finał w Seulu odbędzie się 3 grudnia. 21 listopada reprezentantka Polski rozpocznie swój dwutygodniowy pobyt w Korei.

Trzymamy zatem kciuki za polską reprezentantkę Elwirę Nosal, oby to na jej głowie znalazła się korona Miss SuperTalent Of The World Poland!

Fot. Sławomir Brandt Bonder.org

DSC_5448_lr

20161106_131546 DSC_5469_lr DSC_5502_lr DSC_5517_lr DSC_5520_lr DSC_5578_lr